KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 10291253
nr 1029 1253
Teckning
signerad, blyerts, 27x40 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 4 april 2016
kl 18:33:02
100 kr
200 kr
350 kr
500 kr
800 kr
6
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
6
1.100 kr
1.300 kr
6
1.300 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
6
1.500 kr
2.200 kr
6
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
7
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
6
2.400 kr